מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרייצירת קשר סלולריהתקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

חשמלאי בראש העיןחשמלאים הם אנשי מקצוע מבוקשים שמבצעים מגוון רב של עבודות עבור כל אדם או עסק. ביצוע עבודות חשמל צריך להיעשות על ידי מומחה כי העבודה מאוד מורכבת ומצריכה זהירות ובקיאות רבה ועל בטיחות לא מתפשרים!

בחירת חשמלאי מוסמך

על דבר אחד אין ספק, כשאתם מזמינים חשמלאי – הוא חייב להיות חשמלאי מוסמך. חשמלאי מוסמך הוא אחד שעבר את ההכשרה ויש לו את האישורים המתאימים, ולמרות שיש לא מעט מקומות בהם ניתן ללמוד את עבודות החשמל ולבצע הכשרה, מעדיפים "חשמלאים" רבים למיניהם לבצע את עבודות החשמל שלהם ללא ההסמכה המתאימה תוך כדי שהם לא בקיאים בכללי הבטיחות או לא מבצעים את העבודה על פי התקנים המתאימים. אסור בשום פנים ואופן לעבוד עם חשמלאי לא מוסמך!

כיצד יודעים שהחשמלאי מולו אני עובד הוא מוסמך?

כל מה שצריך זה לבקש את מס' הרישיון. את מס' הרישיון שלי אתם יכולים לראות בראש האתר. המס' הוא 048982, העתיקו אותו ובדקו באתר משרד הכלכלה כדי לאמת את הרישיון ולראות את תוקפו. כדי לאמת את הפרטים לחצו כאן.

רישיון

עבודות חשמל בראש העין

תושבי ראש העין אשר מחפשים חשמלאי מוסמך לביצוע עבודות שונות של חשמל כגון התקנת שקעים, תיקון תקלות ואפילו עבודות מתחומים שונים כמו התקנת נקודות רשת הגיעו לאתר הנכון כדי לקבל את השירות.

שמי הוא אלי חדד ואני חשמלאי מוסמך המתגורר בראש העין. אני מבצע עבודות חשמל על הצד הטוב ביותר ואני משקיע בכל עבודה את כל הלב כדי שאתם תצאו מרוצים. עבודות חשמל הן לא צחוק והן צריכות להיעשות ללא דפי. אם אתם צריכים חשמלאי בראש העין – במיוחד כזה שמתמחה גם בעבודות נוספות שאפשר לשלב עם עבודות החשמל, כדוגמת עבודות שיפוצים וקבלנות, אשמח לעמוד לשרותכם. אז אנא צרו איתי קשר במס' הטלפון בראש האתר ואגיע לביתכם במהרה.

פנו אלי אם אתם מחפשים חשמלאי

  • שעובד שנים רבות בתחום וצבר ניסיון רב
  • שמקפיד על כל כללי הזהירות ומבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר
  • שמציע מחירים נוחים לכל כיס
  • שגר בראש העין ולכן יכול להגיע לתושבי העיר במהירות
  • שבראש ובראשונה – אמין!

טלפון של חשמלאי בראש העיןתפריט נגישות