מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

משפצים את סביבת חדרי הרחצה? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע חיוני אודות התקנת תעלות ניקוז למקלחת לאחר שיפוץ.

שיפוץ חדרי רחצה הינה פעולה מקצועית במסגרתה חשוב לתכנן גם את מיקומן של תעלות הניקוז וזאת על מנת להימנע מבעיות "הצפה" שונות העלולות להתלוות לכל פעולת רחצה בחדרי הרחצה בהם לא הושם דגש מקצועי על מיקומן של תעלות הניקוז.

במידה ובחדר הרחצה המשופץ שלכם אתם מתכננים להציב מקלחון בגודל כזה אחר, אחד מהדברים החשובים ביותר לניקוז מיטבי של מי הרחצה הינו יצירת שיפוע נכון במשטח המרוצף. תכנון השיפוע בשלב מוקדם יכול לסייע לכם ביצירת נקודת ניקוז למקלחון המאפשרת ניקוז מיטבי של מי הרחצה. השיפוע המומלץ ביותר לצרכי ניקוז מים באמצעות נקודת ניקוז למקלחון נע בהפרש של עד 1.5 ס"מ מגובה הרצפה המקורית של חדר הרחצה ועד לגובה פתח הניקוז. כמו כן, מומלץ להנמיך את גובה המקלחון בעוד 50 מ"מ מגובה הרצפה בחדר הרחצה וזאת על מנת להבטיח לעצמכם פעולת ניקוז מיטבית במסגרתה כמות מינימאלית של מי רחצה תגלוש החוצה.

היכן למקם את נקודת הניקוז?

את נקודת הניקוז בחדר הרחצה המשלב בתוכו מקלחון ניתן להתקין במרכז המקלחון או באמצעות תעלת ניקוז למקלחון המובילה את מי הרחצה ממרכז המקלחון אל נקודת ניקוז צידית. תעלות ניקוז למקלחון הפכו בשנים האחרונות לאופציית הניקוז המועדפת על ישראלים רבים המבצעים שיפוץ כללי בחדרי הרחצה וזאת מכיוון שהצבתה של תעלת ניקוז למקלחת מאפשרת להרחיק את פתח ניקוז מי הרחצה מדלת המקלחון ובכך להימנע מהצפת מים לאחר כל רחצה. כמו כן, תעלות ניקוז למקלחת משמשות כמעין אלמנט עיצובי המשלים את נראות המקלחון ויוצר חלל רחצה מודרני ומרשים יותר ביופיו.

תעלת הניקוז למקלחון, מאפשרת לכם ליהנות מהפתרון האופטימאלי ביותר לניקוז מי הרחצה מצד אחד ומצד שני ליהנות מפתרון דקורטיבי המותאם לאריחי ריצוף המקלחון. עוד טרם תחילת עבודות השיפוץ בחדר הרחצה, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם אנשי מקצוע העוסקים בשיווק מקלחונים וזאת על מנת להיחשף לפתרונות הניקוז המותאמות לכל אחד מסוגי המקלחונים אותם תהיו מעוניינים להתקין בחדרי הרחצה שלכם במסגרת הליכי השיפוץ המתוכננים. כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק את אפשרויות הצבתן של תעלות הניקוז בהתאם לגודל המקלחון הנדרש לכם ובהתאם ליצירת השיפוע המקסימאלי שמצד אחד מאפשר פעולת ניקוז מיטבית ומצד שני איננו פוגם בנראות העיצובית של המקלחון. בכל אותם מקרים בהם לא קיים עומק מספק ברצפת המקלחון הנדרש לצרכי התקנת תעלת ניקוז תקנית, אנו ממליצים לכם לבחון את אפשרויות יצירת השיפוע בשטח המקלחון או לחילופין לאתר חלופה אחרת לפעולת ניקוז מי הרחצה. פתרונות אלו כוללים בין היתר הצבת מכסה לניקוז מים המיוצר משיש ומוטמע כחלק אינטגרלי מרצפת המקלחון.