מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

שיפוצניק בראש העיןיש מגוון רחב של עבודות הדורשות שיפוצניק. חלק מהעבודות פשוטות כמו התקנת מדפים, צביעת חדרים או תיקון כזה או אחר, וחלק מהעבודות מורכבות יותר ולכן אתם רוצים לבחור אדם מומחה שידע להתמחות בכל עבודה שיתקל בה, בין אם עבודת השיפוץ כוללת רק בניה והתקנה ובין אם היא כוללת עבודות חשמל ואינסטלציה.

כשמשלבים עבודת שיפוצים עם עבודות חשמל חשוב מאוד שהשיפוצניק יהיה חשמלאי מוסמך על מנת שיעבוד לפי התקנים והדרישות המחייבות בחוק ויבצע עבורכם עבודה טובה ואיכותית בדגש על הבטיחות.

עבודות שיפוצים בראש העין

תושבי ראש העין אשר מחפשים שיפוצניק בראש העין יכולים להיות רגועים כאשר אני מגיע אליהם לשיפוצים. יש לי ניסיון רב שנים בעבודות שונות של שיפוצים, כמו כן בעבודות חשמל, אינסטלציה, איטום, בניה קלה ועוד…

לצערנו הרב, כשאנשים מחפשים שיפוצניק, הם יכולים למצוא את עצמם נתקלים באנשים שעושים זאת רק לצאת ידי חובה ולא מקפידים על קלה כבחמורה. עבודות שיפוצים שונות יכולות להיות מאוד חשובות לבית שלכם ועל כן אתם צריכים לבחור את השיפוצניק שלם בכובד ראש על מנת שתהיו בטוחים שתקבלו עבודה טובה באיכות גבוהה ע"י איש ישר והוגן.

בחרו בי כדי לעבוד איתכם ואתם לא תצטערו על כך! עבודות שיפוצים בראש העין –
רק אלי חדד. התקשרו – 052-629-7114

שיפוץ דירות בראש העין

שיפוץ דירה יכול להיות דבר מאוד לא פשוט. אחד הדברים החשובים בשיפוץ דירה הוא לוח הזמנים וכולם יודעים שבמידה ואתם מתכננים לשפץ את הדירה שלכם אתם צריכים להיות מוכנים להכניס אדם זר לדירה שלכם כדי לבצע את עבודת השיפוץ ובטח שהייתם מעדיפים שזה יהיה לזמן קצר כמה שיותר. שיפוץ דירה בראש העין צריך להיעשות על ידי שיפוצניק אמין וייסודי, כזה שמתגורר בעירכם ואתם יכולים לסמוך עליו.

לא משנה אם אתם רוצים שיפוץ דירה קטנה בתקציב מוגבל, או שיפוץ דירה גדולה – תוכלו לפנות אלי ולקבל הצעת מחיר הוגנת בהחלט. עלות שיפוץ דירה משתנה מאוד ואין 'מחירון' מכיוון שכל עבודת שיפוץ שונה מעבודת שיפוץ אחרת. מכיוון שאני גר בראש העין, אוכל להגיע אל דירתכם בתוך זמן קצר, להסתכל על העבודה הנדרשת ולהציע את הצעת המחיר בהקדם האפשרי. בנוסף, הניסיון הרב שלי בתור חשמלאי ואינסטלטור יכול להועיל מאוד כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וכדי להעניק ישרות נוסף ומקיף בכל נושא השיפוץ. פנו אלי בנוגע לשיפוץ דירות בראש העין.

שיפוץ בתים בראש העין

כשמדברים על שיפוץ בתים בראש העין מדברים בדרך כלל על בתים פרטיים. עבודת השיפוץ בבתים היא בדרך כלל שונה יותר מעבודה על דירה. בתים בנויים בצורה ייחודית יותר מאשר דירות שבלוניות ונדרש שיפוצניק שיודע לבצע מגוון רחב של עבודות מיוחדות בהתאמה אישית ובהקפדה על הפרטים הקטנים כדי לעמוד בדירות של הלקוחות.

במקרים רבים, לקוחות פונים אלי בשיפוץ בתים ישנים מאוד והעבודה צריכה להיות זהירה מאוד ולא בהכרח פשוטה. אבל אל דאגה, הניסיון הרב עשה את שלו ועבודות כאלו מבוצעות באיכות גבוהה ואנשים לא מזהים את הבית שלהם וחושבים שהם הגיעו לבית חדש ומדהים. בדומה לדירות, מי שיחפש שיפוץ בתים בזול יכול לפנות אלי כדי שאבוא לראות את הבית בראש העין ואתן הצעת מחיר שתהיה נוחה כל כיס. שיפוץ בית בראש העין – עושים רק אצל אלי חדד!