מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

אם לאחרונה התחלתם לחשוב על שיפוץ מעטפת בניין כי אתם רוצים ליהנות יותר מהמקום שבו אתם חיים, בהחלט אפשר להבין ללבכם. זה לא יעזור לכם אם תעשו שיפוץ בדירה אם לא תשקיעו גם במעטפת הבניין, כי בסופו של דבר מעטפת הבניין זה הדבר הראשון שרואים. כמו כן, כדאי לדעת שבימינו, כאשר מדברים על שיפוץ מעטפת בניין, מדברים על לא מעט תיקונים ושינויים שאפשר לעשות, אז למה לא לנצל זאת? פנו אלינו עוד היום להזמנת שירותי שיפוץ מעטפת בניין כי אצלנו בחברת אורגד שיפוץ מבנים תקבלו את השירות הטוב ביותר בתחום הזה.

כיצד ניתן לבצע שיפוץ מעטפת בניין?

בבואנו לדבר על שיפוץ מעטפת בניין אנחנו רואים שהשמיים הם הגבול ולמעשה, ההחלטה איזה שיפוץ לעשות תלויה כמובן בתקציב שלכם ובמצב הבניין. יש בניינים שבהם נוכל להתקין חיפויים, לסייד ואפילו לשקם את הבטון בכל פינה. כמו כן, הרבה פעמים שיפוץ מעטפת בניין תכלול גם איטום של קירות וגגות ואף החלפה של אלמנטים שונים כמו מעקות, סורגים ואפילו מרזבים. מה שבטוח זה שכדי לקבוע מה בדיוק יכלול השיפוץ שנעשה למעטפת הבניין שלכם, עלינו תחילה לשלוח למקום את הצוות המקצועי שלנו. לכן, אם אתם רוצים שהשיפוץ ייצא לדרך ממש בקרוב, כדאי שתרימו אלינו טלפון עוד היום. כך נוכל להגיע, לבדוק, להתרשם ולהציע לכם תהליך מקצועי של שיפוץ הכולל את כל מה שצריך.

מי יממן את השיפוץ?

זה לא משנה עד כמה המצב של מעטפת הבניין שלכם קשה ועד כמה הבניין עצמו ישן. מה שבטוח זה שכל הנושא של שיפוץ מעטפת בניין מעורר גם דילמות מבחינה כלכלית, כי מישהו, בסופו של דבר, צריך לשאת גם בעול התשלומים. זה נשמע לכם מוכר ועד היום לא נכנסתם לפרויקט כזה כי לא ידעתם איך לממן אותו? אם כך, זה הזמן לדעת שמספיק רוב של 50% בין דיירי הבניין כדי לצאת לדרך עם פרויקט כזה. בסופו של דבר כל בעלי הדירות בבניין ישלמו על השיפוץ כך שכאשר תתחילו לעשות את החישובים אתם תראו שזה לא ייצא יקר מידי לכל משפחה.

כמה זמן שיפוץ כזה יכול לקחת?

מטרידה אתכם השאלה כמה זמן ייקח לעשות שיפוץ מעטפת בניין בבניין שלכם? חוששים שתחיו באי נוחות? אם כך, כדאי לזכור שבסך הכול מדובר על אי נוחות זמנית. לכן, ככל שתיכנסו לפרויקט הזה מהר יותר כך גם תסיימו אותו יותר מוקדם ותוכלו לחזור לחיים הנוחים שלכם בבניין. אנחנו בחברת אורגד שיפוץ מבנים נעשה הכול כדי לסיים את עבודת השיפוץ בבניין שלכם מהר ובצורה יעילה, אז למה שלא תתקשרו אלינו כבר עכשיו? המחירים אצלנו נוחים ואנשי הצוות שלנו מגיעים עם תודעת שירות גבוה כך שגם מהבחינה הזאת צפויה לכם חוויה טובה אם תשפצו בעזרתנו.