מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

חדר אמבטיהאחד התחומים המבוקשים ביותר בתחום השיפוצים בראש העין הוא תחום האמבטיה והמקלחת. אנשים רבים יודעים שחדר זה הוא חשוב מאוד וכולם משתמשים בו בבית בכל יום ועל כן הוא מצריך תחזוקה גדולה יותר לעתים קרובות יותר משאר החדרים בבית. שיפוץ חדר אמבטיה זוהי משימה הכרחית – משימה שאני מוכן לבצע עבורכם.

את שיפוץ האמבטיה אני מבצע על הצד הטוב ביותר באמצעות חומרים איכותיים ביותר. הניסיון הרב שנים שלי בתור שיפוצניק עזר לי להבין איך לסדר את תכנית העבודה, איך להתחיל ואיך לגשת לאתגרים השונים בשיפוץ האמבטיה בצורה היעילה ביותר תוך התחשבות בצרכים וברצונות של הלקוח. אני מבצע שירותים של שיפוץ חדר אמבטיה בנוסף לשירותים נוספים בתחום האינסטלציה והשיפוצים בנוסף להיותי חשמלאי מוסמך המתגורר בראש העין.

שיפוץ חדר אמבטיה בזול בראש העין

מכיוון ששיפוצים יכולים להיות עסק יקר, אני מודע לכך ומשתדל לתת את המחיר הזול ביותר שאני יכול להציע. על מנת לתת לכם הצעת מחיר הוגנת אני צריך לבוא לראות את חדר האמבטיה שלכם בראש העין או בעיר בה אתם גרים, להסתכל ולהעריך את סדר גודל העבודה ורק אחר כך לתת הצעת מחיר. כמובן שעם הצעת המחיר תקבלו הערכה של כמה זמן ייקח לי לסיים את העבודה. ככל שהעבודה תהיה פשוטה יותר כך היא תסתיים במהרה יותר ותהיה יותר זולה כמובן, אך מדובר בגורמים שונים שמשפיעים על סדר גודל העבודה והשיפוץ בביתכם אשר בראש העין.

משימות שיכולות להידרש במשימת שיפוץ אמבטיה

  • פירוק והריסה
  • תשתית אינסטלציה חדשה
  • איטום
  • ריצוף וחיפוי קירות
  • התקנת אמבטיה, אסלה, כיורים… (כלים סניטריים)
  • צביעה
  • התקנת ארונות

שיפוץ מקלחת בראש העין

ההגדרה של שיפוץ מקלחת בראש העין היא מאוד רחבה והיא כוללת בתוכה מגוון רחב של עבודות והתמקדויות שונות בשיפוץ. אנשים רבים מתכוונים בכך לשיפוץ כולל של כל חדר המקלחת והאמבטיה כולל הדוש (קרוי גם טוש) וכמובן אזור השירותים, האסלה והכיורים. שיפוץ מקלחת בראש העין מתבצע על ידי בתוך זמן קצר ככל שאפשר והיתרון הגדול שלי הוא ההתמחות גם בתחום השיפוצים וגם בתחום האינסטלציה.