מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

אחד הפתרונות היעילים בזמן של שיפוץ מקלחון היא ליצור תעלת ניקוז למקלחון, זה פתרון חשוב, נוח ומאוד אסתטי שמאפשר לזרימת המים לזרום בבטחה לכיוון הצנרת של הביוב. גם הנראות של תעלות ניקוז היא נעימה לעין ולא מפריעה כלל לכל מי שמתרחץ במקלחון.

היום, נהוג ואף צריך להתקין בכל אמבטיה או מקלחון תעלת ניקוז כדי שהמים שזורמים ממוט המקלחון יזרמו בבטחה ולא חלילה יצרו שיטפון או כל מצב לא נעים אחר. כמו כן, מומלץ לדעת כיצד לבנות את תעלות הניקוז בצורה הכי בטיחותית.

יעילות תעלות הניקוז

חשיבותן ומטרתן של תעלות הניקוז היא כפי שצוין לאפשר לכל זרם מים שנפלט מאזור המקלחון להגיע למקור ניקוז ולא להתפשט בחלל וליצור שיטפון, כל בעיה בתעלות הניקוז או היעדר תעלת ניקוז עלולה ליצור סיטואציה קשה בחלל המקלחון והאמבטיה. אפשר למצוא היום מגוון שלם של תצורות וסוגים של תעלות ניקוז, כמו כן תעלות הניקוז מיוצרים ממבחר של חומרים שונים, גדלים ודגמים. ניתן להניח אותן בכל מיני מקומות על גבי הרצפה כל עוד הן במקום בטוח שלא מפריע למי שמתקלח ומצליחות לנקז לתוכן את כל המים. יש תעלות ניקוז שמגיעות חשופות וישנן כאלה  שמגיעות עם רשת ועוד.

כללי זהירות בעת שיפוץ של מקלחון

בעת השיפוץ כדאי לחשוב במקביל על תעלת ניקוז למקלחון המתאימה לחלל ואיפה יהיה הכי רצוי להתקין אותה. כבר בתכנון רצוי שתשתלב עם המראה של החלל וכמובן שתענה על הצורך. כל זמן  שתעלת הניקוז מזרימה מים מהמקלחון, חשוב מאוד להקפיד שכל החלל שלצד התעלה יהיה חשוף ושום דבר לא יונח קרוב אליה שמא יפריע לה, זאת על מנת להימנע מסתימה או חסימה של תעלת הניקוז על ידי חפץ ואז המים עשויים לגאות ולגרום להצפה בכל חלל האמבטיה והמקלחון. לכן חשוב לשמור על כללי זהירות ולעקוב אחר הוראות ההתקנה של תעלת הניקוז וכמובן לבחור בתעלת הניקוז שהיא הכי מתאימה לחלל שלכם.

איך לבחור בתעלת ניקוז מתאימה

בכל נושא שקשור לתעלות ניקוז למקלחון או אמבטיה רצוי להתייעץ עם אדם מנוסה שהוא בעל מקצוע ומבין בתחום, הוא ודאי ידע לבחור עבורכם את התעלה הכי מקצועית ומתאימה למקלחון שלכם, בעיצוב הנכון ובגודל המתאים.

תעלת ניקוז למקלחון פלסאון

רצו שתעלת הניקוז תגיע מחברה שיש לה שם ומוניטין בתחום האינסטלציה והמקלחונים, כדוגמת תעלת ניקוז למקלחון פלאסון, חברה שמספקת אחראיות לכל מוצריה שהיא מוכרת, בניהם תעלות ניקוז. עוד כדאי מראש לבדוק שיש מענה אנושי במקרה לכל בעיה או שאלה. בזמן שבוחרים בתעלת הניקוז הנכונה ומתקינים אותה היטב ושומרים על כללי הזהירות, היא יכולה להחזיק לאורך שנים ולא אמורה להוות שום בעיה.