מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

גם מי שיש בבעלותו משרד פעיל שמועסקים בו עובדים בטח שוקל מדי פעם לבצע שינויים או שיפוצים במשרד, אם על מנת להפוך אותו לנגיש ונוח יותר להגעה ושהייה, אם על מנת לשנות את העיצוב והמראה ואם על מנת לשנות את החלוקה הפנימית של עמדות העבודה על מנת להתאים את המשרד לשינויים החלים בחברה או במספר העובדים. כך או כך – את השיפוצים חייב לבצע קבלן מוסמך ומקצועי שייתן את התוצאות הטובות ביותר שיתאימו לדרישות ולצרכים של בעל המשרד.

תהליך של תכנון משרדים הוא תהליך מאתגר הרבה יותר מאשר תכנון של בית או דירה. יש הרבה יותר פרמטרים להתחשב בהם ולכן כל הנושאים הקשורים בשיפוץ המשרד צריכים לקחת בחשבון את כל הפרמטרים האלה. העיקרון החשוב ביותר הוא תכנון סביבת עבודה של כל עובד ועובד תוך התחשבות בתפקיד שהוא ממלא, בשאלה האם הוא נחשב לבכיר והאם יש תנאים מסוימים שצריכים להתקיים על מנת שהוא יוכל לעבוד בצורה הטובה והיעילה ביותר. בכל אלה יוכל קבלן שיפוצים מקצועי לסייע.

מה עושה קבלן שיפוצים בעת עבודות במשרד?

כאמור, קבלן שיש לו ניסיון בשיפוץ משרדים יוכל לתת שלל עצות והמלצות כבר בשלה התכנון. עצות אלה תהיינה מבוססות על הניסיון שצבר עם הזמן ועל דברים שראה במקומות אחרים. להלן כמה דברים שכדאי וצריך לחשוב עליהם לפני שמזמינים קבלן שיפוצים לעבודת בנייה במשרד:

  • חשוב שהקבלן יהיה מצויד בכל המסמכים והאישורים הניתנים מטעם המדינה לעיסוק זה. אלה יבטיחו שהוא יהיה בקיא בתקנות או חוקים הקשורים לעולם הבנייה והשיפוצים.
  • חשוב לוודא שהקבלן גם מוסמך לבצע עבודות ברשת החשמל, התקשורת והאינסטלציה. כך הוא יוכל להציע מעטפת שירותים רחבה ומכלול שלם של שירותים, במקום שהלקוח יצטרף ליצור התקשרות נוספת עם בעלי מקצוע נוספים.
  • הקבלן יוכל לתת גם רעיונות שקשורים לתחום של עיצוב משרדים וייתכן שיהיו אלה רעיונות שבעל המשרד כלל אל חשב עליהם.
  • מכיוון שקבלנים עובדים, ברוב המקרים עם אדריכלים או מעצבים – הם לומדים מהם לא מעט ולעיתים יכולים לתת עצות מקצועיות שחורגות מעט מפעולות הבנייה עצמן וקשורות יותר למה שיהיה במשרד לאחר מכן.

כאשר מקדישים את הזמן, המחשבה ותשומת הלב לבחור באופן מושכל את הקבלן הנכון והמתאים, זה שיש לו את הניסיון הרבה ביותר בשיפוץ משרדים – אין ספק שהוא יהפוך לנכס אמתי בתהליך ואפשר יהיה לסמוך עליו שהוא יעשה את העבודה הטובה ביותר ושהלקוח שלו – הוא בעל המשרד – יהיה שבע רצון באופן מלא מהתוצאה שתתקבל.

מתי צריך לשפץ את המשרד?

כאמור, לכך עשויות להיות לא מעט סיבות או נסיבות – הוספת שירות נוסף ללקוחות המשרד, תוספת של כמות גדולה של עובדים שמחייבת התקנת עמדות עבודה נוספות או שינוי מהותי באופי וסגנון העבודה. לעיתים אפילו לא צריך סיבה או תירוץ והרצון בשינוי עמוק מחלחל. שינוי עיצובי יכול לעשות פלאים בהעלאת המוטיבציה של העובדים, כמו גם רצון לבחור בצבעים נועזים או מיוחדים. בליווי של איש מקצוע קל להבין מה הרצון או הצורך וכמובן למלא אותם בדיוק כפי שצריך.

איש מקצוע שיש לו ניסיון רב בביצוע עבודות שיפוצים יידע איך יהיה הכי נכון לנהל את העבודה בשטח ובפועל, תוך גרימת נזק קטנה ככל האפשר והפרעה מינימלית להמשך הפעילות של המשרד במהלך השיפוצים. תקופת העבודות לא חייבת להיות קשה ומאתגרת יתר המידה ואפשר יהיה להתחשב בלא מעט פרמטרים.