מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

אם אתם פותחים משרד חדש – חשוב כי תדעו כיצד תוכלו להפוך את המשרד שלכם למקום אשר נעים ונוח להיות בו. המשרד שלנו הוא מקום שבו אנו מבלים שעות רבות במהלך היום, ולכן חשוב שהוא יהיה כזה שישרת אותנו ואת העובדים שלנו בצורה טובה.

אז לפני מעבר למשרד חדש, מה צריך לבצע?

לפני שנסביר אודות האלמנטים שכל משרד חייב שיהיו בו, חשוב שנדע כי משרד משופץ, מאובזר, ומעוצב הוא כזה שהופך לאטרקטיבי יותר גם עבורכם ועבור העובדים שלכם, וחשוב מכל עבור הלקוחות שלכם. לכן חשוב לבדוק ולבצע את הדברים הבאים:

שיפוץ המשרד– לפני שאתם עוברים למשרד החדש חשוב להגיע למקום עם קבלן שיפוצים שיוכל לבדוק את המבנה ולהציג בפניכם בעיות שונות או תיקונים שיש לערוך במשרד. קבלן שיפוצים יסייע לכם לאתר בעיות בחשמל, באינסטלציה, בעיות תקשורת, לחות וכדומה, והוא יציע לכם דרכים לשיפוץ ותיקון, וזאת עוד לפני שאתם עוברים למשרד החדש. בכך תוכלו לפתור את כל הבעיות שיש במקום עוד לפני הכניסה, ולא בזמן העבודה.

עיצוב המשרד– חשוב להבין כיצד אתם רוצים לעצב את המשרד. האם אתם רוצים שהוא יהיה חלל אחד פתוח? או שמא תרצו להקנות פרטיות לכל עובד באמצעות קירות גבס שיחצצו את החלל? עוד חשוב להקנות למשרד קונספט עיצוב תוך בחירת סגנונות שונים כמו למשל: סגנון ע8וב מודרני, תעשייתי, כפרי, אוריינטלי ועוד. השראה לעיצוב משרדים ניתן לקבל בקלות באמצאות מגזינים לעיצוב וסקירת סגנונות עיצוב באינטרנט.

נקודות חשמל ותקשורת– כל משרד חייב עמדות עבודה מאובזרות ועובדות. בשל כך חשוב לשים לב כי לפני הכניסה למשרד החדש טיפלתם בכל נקודות התקשורת והחשמל, וכי עמדות העבודה מוכנות. בנוסף חשוב לצייד את עמדות העבודה בכל האמצעים שהופכים את העבודה לקלה יותר, כמו למשל שולחנות עבודה מתאימים, כסאות נוחים, טלפונים בכל עמדה, מחשבים איכותיים ועוד.

פוליש לרצפות– על מנת לקבל מראה נקי ומפואר במשרד שלכם מומלץ לבחור חברת פוליש למשרד שלכם, שתוכלו להקנות לכם פוליש לרצפות במגוון טקסטורות. כיום ניתן לבחור בין פוליש קריסטל, פוליש אקרילי, פוליש בגימור מט ועוד, תוך שהמראה של המרצפות נותר מבהיק וחדיש לאחר ביצוע הפוליש. בנוסף רצוי לפרוס שטיחים בסגנון כפרי וצבעוני במשרד לקבלת המראה החמים.

מעוניינים בשיפוצים למשרד? פנו לקבלן שמבצע את כל השיפוצים הדרושים.