מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

כאשר מתעורר הצורך לבצע עבודות בניין או שיפוצים בבית, ללא קשר למטרה שלשמן הן אמורות להתבצע – חשוב מאד לפנות אל בעל מקצוע מנוסה ומיומן שייתן את השירות הטוב והמתאים ביותר. כיום ישנה מגמה לבצע עבודות הקשורות לנושא של הנגשת הבית והתאמה שלו למי מבני המשפחה שהוא בעל צרכים מיוחדים או מוגבלות כלשהי, וזאת על מנת שיהיה לו קל ונוח להתנייד ברחבי הבית.  

עבודות שיפוצים בבית הן קבוצה גדולה של פעולות שניתן לבצע על מנת לשנות את החלוקה הפנימית, לשנות את סגנון העיצוב או לשנות את ייעוד של חדר זה או אחר. בין עבודות אלה ניתן למנות עבודות נירוסטה שונות, החלפת ריצוף, התקנת רצפת דק במרפסת או בגינה ואפילו שתילת דשא סינטטי. כמובן שעבודות אינסטלציה, חשמל או תקשורת גם הן כפופות להגדרה זו וצריכות להיות מבוצעות על ידי אנשי מקצוע שזוהי ההסמכה הרשמית שלהם. 

אילו עבודות מתאימות לצרכי הנגשת הבית? 

כאמור – הנגשת הבית דרושה על מנת שמי מבני המשפחה שיש לו מוגבלות כלשהי יוכל להתנהל בתוך ביתו שלו בקלות ובנוחות מירביות. להלן רק חלק מרשימה ארוכה מאד של פעולות או עבודות המתאימות לצרכי הנגשה: 

התקנת מאחז יד למדרגות – עליה או ירידה במדרגות עלולה להיות משימה מאתגרת ואפילו קשה עבור מי שיש לו קושי פיזי בגפיים. מאחז יד איכותי, יכול לסייע לו לעלות או לרדת בקלות ללא עזרה של אדם אחר. 

התקנת רמפה או עלייה מתונה במידה ומדובר בבית שיש בו מדרגות בכניסה. 

התקנה של ריהוט נירוסטה או כל אמצעי טיפולי אחר תוך התחשבות בתנאי הבית והנתונים של כל דירה ודירה. 

מעלית – ישנם בתים או דירות שמותקנת בהם מעלית פנימית על מנת להקל על ההתנהלות בין הקומות. 

איך לבחור את בעל המקצוע המתאים לביצוע העבודות? 

חשוב מאד כאמור לבחור את בעל המקצוע שיהיה זה שיבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר וייתן א השירות הטוב ביותר. מעבר להיותו איש מקצוע משכמו ומעלה עליו להיות סבלני, אכפתי ורגיש, שכן הנגשת הבית עבור בן משפחה בעל צרכים מיוחדים עלולה להתגלות כעבודה רגישה מאד שיש להתחשב במהלכה ברגשות שונים של בני המשפחה או במצב עדין ביחסים ביניהם. איש מקצוע מקצוען ומוביל יידע לשים את הרגשות בצד ולבצע את העבודה באופן הכי טוב שהוא יכול לבצע. 

אם יש מכרים, שכנים או בני משפחה שבתקופה האחרונה גם הם השתמשו בשירות של בעל מקצוע מעולם השיפוצים – כדאי להתייעץ איתם, לקבל מהם המלצות או טיפים להתנהלות נכונה וכמובן המלצות על אנשי מקצוע ספציפיים שהם היו מרוצים מהם. כאשר פונים אל בעל מקצוע שיש עליו המלצות ממישהו שהדעה שלו נחשבת – קל יותר לסמוך עליו ולדעת שפונים אל מישהו שבאמת יכול לספק את השירותים הטובים ביותר. ההחלטה תתברר כנכונה מאד לעומת פנייה אל איש מקצוע אנונימי. 

חשוב להיפגש עם איש המקצוע, להתרשם מתמונות של עבודות או פרויקטים אחרים שלו, להבין את קו המחשבה שלו ואת סגנון העבודה שלו. חשוב עוד יותר שהוא בעצמו יגיע אל אתר העבודה או הבית של הלקוח כדי להבין בעצמו מה צריך לעשות ואיך יהיה הכי נכון לבצע את העבודה בדיוק כפי שהלקוח רוצה ומצפה. רעיונות יצירתיים עשויים לעלות מהידע והניסיון שיש לו בביצוע עבודות דומות או שהוא יוכל לכוון את הלקוח לרעיונות אחרים שעשויים להיות מוצלחים אפילו יותר.