מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

שלום, שמי הוא אלי חדד מראש העין ואני מבצע מגוון רחב של עבודות שיפוץ, עבודות חשמל, אינסטלציה ועוד… בדף זה אפרט על העבודות אשר אני מספק במגוון רחב של תחומים בהם אני מתמחה (שיפוצניק, חשמלאי, שרברב ועוד…). אם השירות שאתם צריכים לא מופיע ברשימה אבל הוא נראה לכם מתאים, אתם מוזמנים להתקשר ולברר איתי בטלפון 🙂

שיפוצים כלליים

שיפוץראשית, חשוב שתדעו שאני מבצע שיפוצים כלליים מכל הסוגים. בין אם מדובר בתיקונים קטנים ובין אם מדובר בתיקונים גדולים. אני מבצע עבודות צביעה, תיקון ושיפוץ מסוגים שונים וסביר להניח שמה שאתם מחפשים אני עושה. בנוסף, פירוט של חלק מהעבודות בהמשך הרשימה למטה. (קראו על שיפוצניק בראש העין)

עבודות חשמל

חשמלעבודות חשמל מבצעים רק אצל חשמלאי מוסמך. אני חשמלאי מוסמך המבצע עבודות חשמל איכותיות בראש העין והסביבה. אבצע עבורכם עבודות שונות על הצד המקצועי ביותר. עבודות חשמל הן תחום כולל של מגון עבודות שונות ולכן מומלץ להתקשר ולהתייעץ קודם ואעזור לכם לתכנן נכון. (קראו על חשמלאי בראש העין)

אינסטלציה ואיטום

שרברבעבודות אינסטלציה ואיטום הן עבודות הקשורות למערכת הצינורות המותקנות בבית. הברזים במטבח, האמבטיה, הניאגרה ואפילו החיבור למכונת הכביסה. אני מבצע עבודות שיפוץ \ איטום  או פיתרון תקלות שונות כגון בעיות של נזילה, סתימות או בעיות אחרות. (קראו על אינסטלטור בראש העין)

תכנון נקודות תקשורת

תקשורתנקודות התקשורת הופכות להיות חשובות יותר ויותר בחיינו ולכן לפעמים אנשים רוצים להוסיף נקודות כאלו או ליצור נקודות כאלו. נקודות התקשורת שימושיות עבור קווי טלפון, אינטרנט ואפילו עבור חיבור ממירים לטלוויזיה. אני מבצע תכנון חכם של נקודות תקשורת והתקנה שלהם.

בניה קלה \ פנל מוקצף

בניה קלה היא תחום הולך ומתפתח שבו ניתן לבצע מגוון רב של עבודות כמו בניית גדרות, קירות או חדרים מבודדים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. היתרון הגדול הוא חיסכון בכסף, בזמן וללא לכלוך. פנל מוקצף \ מבודד הם המילה האחרונה בתחום הבניה הקלה.