מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

הרחקת יונים הוא ענף בתחום ההדברה שקצת שונה משאר התחומים. כשמדבירים יונים המטרה היא לא לחסל אותן כפי שמחסלים ג'וקים ומזיקים אחרים, אלא פשוט להרחיק את היונים מהמקומות שאנחנו רוצים לשמור עליהם – מרפסות, חלונות, מחסנים ועוד שלל מקומות שבהם היונים מתמקמות, בונות שם את קינן או סתם מלכלכות בצורה גסה להחריד. הרחקת יונים היא פיתרון לא מזיק ואפקטיבי מאוד וללא שימוש בחומרים מזיקים כך שאין כל סיבה לאל הזמין מרחיק יונים מקצועי כשיש בכך צורך.

אילו פתרונות יש?

כשרוצים להרחיק יונים צריך לבדוק את הפתרונות השונים ואיזה מהם הכי מתאים. בין השיטות הפופולריות ביותר יש את שיטת הדוקרנים. יונה או כל ציפור אחרת לא תעצור לנוח ובטח לא תבנה את ביתה במקום שלא מאפשר לה להתמקם בנוח. דוקרנים להרחקת יונים על אדן החלון יכולים למנוע מציפורים לעצור על אדן החלון ובכך היונים למעשה מתרחקות ומפחות מקום אחר לגור בו.

שיטה נוספת היא שיטת הרשתות נגד יונים – רשת נגד יונים היא רשת גדולה שאפשר לפרוס במקומות אסטרטגיים כדוגמת גג בית עם קולטי שמש, או מרפסת גדולה ואף צד שלם של בית שמתגלה כמקום חביב על היונים. גם אם יש שיגידו שהרשת לא נראית טוב בעין, היא יכולה להציל אתכם מעלויות גבוהות שיכולות לבוא כתוצאה מהנזק של הציפורים. הלכלוך הרב שהן מביאות איתן הופך להיות מטרד אסתטי גדול אף יותר ולפעמים הוא מזיק גם לחומר שאליו הוא מגיע. לכן רשת נגד יונים היא פיתרון מוצלח ומומלץ מאוד.

בדרך כלל בתחומי ההדברה אומרים שאין דבר כזה הרחקה לצמיתות, אך הרחקת יונים לצמיתות היא אפשרית ברגע שהיא נעשית בצורה מקצועית וטובה. עם הציוד הנכון אפשר להתקין אמצעים להרחקת יונים שמחזיקים מעמד למשך תקופה ארוכה מאוד והמחיר של העבודה מוכיח את עצמו כמשתלם ביותר. לרוב הרחקת יונים הוא שירות שניתן בקיץ, כשהיונים מקננות, אך אפשר להזמין הרחקת יונים כבר בחורף כדי להכין את עצמכם מראש.

למי פונים כדי להרחיק יונים?

אחד המומחים בתחום הוא יניב – המומחה להרחקת יונים. ניתן לבקר באתר האינטרנט שלו בכתובת https://www.nyonim.co.il/ ולהתרשם מהעבודות ואף להזמין את שירותיו.