מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

מעטים יחלקו על כך כי הבית שלנו הוא בעל ערך עצום בשבילנו, אם הבית שלנו יהיה מרגיע הרי שהחיים שלנו יהיו הרבה יותר נעימים והרבה יותר טובים. על כן אין להתפלא כי רבים בוחרים לשפץ את בתיהם ולשפר אותו בכמה רמות. נראה כי הישראלים הם אלופי העולם בשיפוצים וכי אין עוד עם הבוחר לשפץ את ביתו באופן כה תדיר. הדבר מלמד אותנו על החשיבות שהישראלים רואים בבית שלהם ועל המקום המרכזי שלו בחיינו. לא רק זאת אלא שאם נצרף לכך את העובדה כי הישראלים מעדיפים להיות בעלי בתים ולא לגור בשכירות נבין כי הבית הוא מקום משמועתי ביותר לחיינו. כמובן שלא ניתן להתעלם מכך שהשיפוץ טומן בחובו גם לא מעט כאבי ראש, אל מול התוצאה הסופית כאבי ראש אלו מתגמדים ויעידו על כך אלפי השיפוצים שמתקיימים בישראל.

כיצד נבחר קבלן איכותי?

המרכיב המשמעותי ביותר שיקבע האם השיפוץ שלנו יתבצע בצורה איכותית הוא הקבלן שנבחר בו לבצע את השיפוץ. ראשית חשוב לציין כי כדאי לכם לבחור קבלן מורשה. קבלן מורשה הוא קבלן אשר עבר הסמכה מטעם משרד השיכון ואשר יש לו ניסיון של לפחות חמש שנים ולא פשט רגל בשנים האחרונות. כמובן שלצד הניסיון של הקבלן אנחנו חייבים לבחון גם את המקצועיות של הקבלן. ככל שהקבלן יהיה יותר מקצועי כך השיפוץ יתבצע בצורה הטובה ביותר. בכדי לבחון את מקצועיות הקבלן אתם יכולים ללכת ולראות שיפוצים קודמים של הקבלן וכך להתרשם מהם ולדעת האם הקבלן יודע את עבודתו ברמה הגבוהה ביותר שיש.

האם כדאי לבצע עבודות שיפוץ לבד?

גברים רבים וגם יותר ויותר נשים מגלים את עולם השיפוץ ומתאהבים בו. אמנם רוב האנשים לא הופכים את האהבה הזאת למקצוע אך הם בהחלט שוקלים האם לשפץ את הבית שלהם לבד. כמובן שאם מדובר על שיפוץ קטן כמו צביעת קיר או אפילו בנייה של קיר גבס בהחלט ניתן לבצע את השיפוץ לבד. אך מה קורה אם אנו רוצים להוסיף חדר נוסף לבית? מה נעשה במקרה כזה, האם האהבה שלנו לשיפוצים מספיקה בכדי לבצע את השיפוץ או שמא עדיף לנו לפנות אל קבלן? התשובה היא שעליכם להחליט האם יש לכם את הזמן ואת המרץ בכדי לבצע את השיפוצים.

כלי עבודה – הסיבה שבגללה לא כדאי לבצע עבודות שיפוץ לבד?

דבר נוסף שעליכם להחליט כאשר אתם מתלבטים האם לשפץ לבד הוא העובדה כי עליכם לקבל החלטה בנוגע אל כלי העבודה שבהם תשתמשו. כל שיפוץ מחייב שימוש במספר כלי עבודה ומכיוון שכל כלי עבודה עולים כסף רב הרי שיתכן בהחלט שלא ישתלם לכם לבצע את השיפוץ. העלות של כלי העבודה יכולה להגיע לאלפי שקלים ויתכן בהחלט שיהיה לכם יותר זול להזמין קבלן.