מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

רכישה של נכס חדש היא צעד מאד משמעותי בחיים. ברוב המקרים אנשים רוכשים דירות או בתים על מנת לגור בהם בעצמם עם בני המשפחה שלהם ולהתחיל חיים חדשים שיביאו אתם גם זיכרונות, חוויות ושגרה חדשים. בדרך כלל לאחר הרכישה והפינוי – יזדקקו הדיירים החדשים לבצע לא מעט עבודות על מנת לשוות לדירה או לבית את המראה שבו הם חושקים, שמתאים לטעם האישי שלהם וכמובן יהיה מעוצב בדיוק כפי שהם רוצים.

למרות חוסר הנוחות – אין ברירה אלא להבין שהתקופה הראשונית לאחר בניית הנכס היא תקופה של עבודות נוספות. לשם כך יש לבחור אנשי מקצוע לא פחות ממעולים שגם יספקו את השירותים הטובים ביותר וגם יוכלו לתת ייעוץ והמלצות שמבוססים על הידע הנרחב והניסיון שהם צברו. כך אט אט יקרום הבית החדש עור וגידים ויהפוך להיות בית – במלוא מובנה של המילה.

שפוצים כלליים

גם נכס שזה עתה הסתיימה הבנייה שלו יכול להיות במצב שדרושים בו תיקונים קטנים. פגמים שמתגלם ברגע האחרון או עבודות הקשורות לשינוי העיצוב – יצירת נישה יש מאין, צביעת קירות או כל צורך אחר שיש לבעלי הבית החדשים. מי שיבצע את העבודה חייב להיות איש מקצוע בעל ניסיון רב בעבודות של שיפוצים על מנת שיוכל לאתר תקלות או פגמים שבעל הבית לא ראה וכמובן יבצע את העבודה בדרך הכי טובה שאפשר.

עבודות חשמל

מי שעוסק בתחום החשמל חייב להיות חשמלאי מוסמך להיות בעל תעודה המעידה על כך. לא כל אחד יכול או רשאי לבצע עבודות ברשת החשמל, שכן מדובר בסכנה ממשית. בעיקר כשמדובר בנכס חדש – יש חשיבות גבוהה מאד בהבנה או הידיעה היכן עוברים קווי התשתית, כמו גם של היכולת לקרוא שרטוטים ולבצע פעולות שונות בהתבססות עליהם.

אינסטלציה ואיטום

לעבודות הקשורות בנושאי האינסטלציה והאיטום יש חשיבות עצומה לטווח הארוך – במגורים בבית. הצנרת חייבת להיות תקינה ומותאמת לתוואי השטח שבו הוקם הבית. לעיתים יש צורך בביצוע עבודות בנפרד ולכן חשוב מאד שגם את העבודות האלה יבצע איש מקצוע מוסמך, מיומן ומקצועי שיידע לתת את חוות דעתו המקצועית כבר במקום שבו העבודות מתבצעות.

שילוט וניהול נכון של אתר העבודה

ללא קשר לסוג העבודות או לסדר הגודל – אתר שמתבצעות בו עבודות בנייה הוא אתר שאסור שתהיה בו גישה לאנשים זרים ולכן יש לוודא שמי שמבצע את העבודות מניח שלטי בטיחות שיתריעו על כך שבמקום זה מתבצעות עבודות. כך יידעו העוברים והשבים שכדאי להם להיזכר לבל ייפגעו או שלאזור המתוחם אין כלל אפשרות להיכנס, מלבד לעובדי המקום המורשים לכך מטעם מי שמנהל את העבודות.

עבודות בטוחות – לבניית הנכס המושלם!

כאשר בוחרים את אנשי המקצוע לביצוע העבודות עצמן חשוב מאד לשים לב גם לנושאים אחרים כמו בטיחות, סימון אזור העבודה או שמירה על אתר בנייה שמתנהל על פי נהלים או תקנות. העבודה צריכה להיות מושלמת מכל הכיוונים וחשוב לשים דגש גם על הדברים האלה.

בעל המקצוע שיוכל לתת את שלל השירותים וגם יתקבל הרושם ממנו שהוא לא רק מקצועי אלא גם אחראי ושם לב לנושאים הקשורים בבטיחות וטיב עבודה בלתי מתפשר – יהיה זה שכדאי לפנות אליו ולהזמין ממנו את העבודות. בסיום הבנייה אפשר יהיה לחוש באיכות העבודה ובכך שהכנס נבנה מתוך שיקולי בטיחות שקדמו לכל שיקולים אחרים.