מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

בלא מעט מקרים כשיש בעיה במבנה של הבית או העסק, אנחנו מעדיפים לטפל בה בעצמנו. בין אם זה בגלל שאנחנו מעוניינים לחסוך בהוצאות ובין אם זה בגלל שהבעיה נתפסת כפשוטה ויש לנו את הידע והכלים לפתור אותה מבלי להיעזר באנשי מקצוע.

לעיתים זה באמת אפשרי, בוודאי אם יש לנו אכן ידיים טובות וידע טכני, כמובן שאנחנו צריכים לשם כך את הציוד המתאים בשביל לטפל בבעיה מבלי להשתמש באנשי מקצוע כאלה ואחרים. יש מקרה אחד בו אנחנו לא יכולים לטפל בבעיה בעצמנו וזה במקרה של נזילה משמעותית במבנה, במקרה כזה אנחנו צריכים להזמין איש שמתמחה באיתור נזילות, שיהיה מסוגל לאתר את המקור הנזילה ולפתור את הבעיה.

אנחנו צריכים לזכור, כשאנחנו מדברים על איתור נזילות, לא מדובר על עניין פשוט כפי שהרבה פעמים נדמה לנו. נכון שיש מצבים בהם הנזילה מהכיור היא מצומצמת ונשארת בתחומיו, אז אנחנו יכולים לפתוח אותו, לנקות את הסתימה ובכך להביא לפתרון הבעיה. אך יש מקרים בהם מדובר בבעיה הרבה יותר מסובכת, מה שדורש שאיש מקצוע יבחן אותה על מנת שהוא יעניק טיפול מתקדם.

איתור נזילות כידוע, מתבצע באמצעות מצלמות תרמיות אשר מאפשרות לנו לגלות את מקור הנזילה בתוך הקיר. המצלמה מאפשרת לנו לגלות היכן הטמפרטורה בקיר שונה ולפיכך יש נזילה באותו מקום. הנזילה יכולה להיות נקודתית ויכולה להיות רחבה מאוד. הנזק מהנזילה יכול להיות מאוד גדול, שכן אם מדובר על נזילה משמעותית, הרי שאנחנו נראה את הכתם של הרטיבות על הקיר.

צריך לזכור, הכתם כשלעצמו הוא רק חלק מהנזק. שכן הנזק הוא הרבה יותר משמעותי, זה מתחיל בכך שהקיר יכול להתפורר עם הזמן כתוצאה מהרטיבות, וזה ממשיך בכך שהריחות יכולים להיות מאוד לא נעימים. הפתרון הוא כאמור, להזמין איש מקצוע שיאתר את מקור הנזילה ויפתור את הבעיה בהקדם.

מדוע לא נכון מצידנו לבצע את העבודה בעצמנו

יש לכך כמה הסברים מאוד פשוטים. ראשית, מה שאנחנו יודעים זה מאוד חלקי בדרך כלל. מאחר ואנחנו לא אנשי מקצוע, אז סביר להניח שאנחנו לא יודעים לגמרי כיצד לטפל בבעיה. לשם כך, אנחנו צריכים אנשי מקצוע שמתמחים בכך, כאלה שיודעים דברים שאנחנו אפילו לא חושבים עליהם.

שנית, לנו אין את הכלים הנדרשים, לא לצורך איתור נזילה ולא לצורך פתרון הבעיה. אלא דברים שאנחנו לא יכולים להתעלם מהם.

שלישית, פתרון הבעיה דורש לא רק את איתור מקור הנזילה אלא מעבר לכך, כיצד לפתוח את המקום, לתקן את הצנרת על מנת שהבעיה לא תחזור ולאחר מכן לסגור את המקום. זו פרוצדורה מקצועית שחייבת עבודה של איש מקצוע. אם אנחנו נטפל בבעיה, אנחנו לעולים להחמיר אותה.