מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

טלפון דברו איתי 052-629-7114
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
תפריט סלולרי יצירת קשר סלולרי התקשר
חשמלאי מוסמך
מס' רישיון
048982
וי קבלן שיפוצים כלליים
וי עבודות חשמל
וי אינסטלציה ואיטום
וי בניה קלה \ פנל מוקצף
וי תכנון נקודות תקשורת
וי ועוד...
מעוניין בשרותיי? השאר פרטיך...

עבודה ברמה גבוהה ללא פשרות!

אינסטלטור בראש העיןאינסטלטורים (שרברבים) עובדים בסוגים שונים של עבודות. בין היתר הם מטפלים במטבח שלכם, בחדר המקלחת ואפילו בחיבורים למכונת הכביסה. אינסטלטורים מבצעים תיקונים מסוגים שונים לבעיות שונות, כמו למשל בעיות טפטוף, זרם חלש, סתימות או תקלות אחרות שעל פניו לא ברורה הסביבה להן, אך אינסטלטור מומחה ידע למצוא אותן מהר.

אילו עבודות עושה אינסטלטור?

למרות שידוע שאינסטלטורים מבצעים עבודות תיקון שונות, בעיקר כאלו הדחופות להמשך היום בבית, לא הרבה יודעים שאינסטלטור מבצע גם עבודות מורכבות יותר של התקנת מערכות חדשות של מים. העבודות יכולות להתקיים בתוך הבית, באזור המטבח והמקלחת או לפעמים תידרש עבודה מחוץ לבית בצנרת המובילה לבית ולפעמים אפילו רחוק יותר.

עבודות אינסטלציה מצריכות מומחים מקצועיים שיבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. לא כדאי להתפשר בעבודה מסוג זה כי עבודה רשלנית רק תאלץ אתכם להתקשר בעוד מס' שבועות. לכן חשוב להזמין אינסטלטור איכותי שעובד במקצועיות ומשתמש בחומרים איכותיים ללא פשרות כדי שתדעו שהעבודה תחזיק מעמד.

אני מבצע עבודות אינסטלציה בראש העין ויש לי ניסיון רב בעבודות מסוג זה. במשך השנים ביצעתי עבודות רבות ללקוחות מרוצים רבים, הן בתחום האינסטלציה והן בתחומים אחרים כדוגמת תחום השיפוצים, החשמל ועוד… אני מקווה שאתם תהיו הלקוחות המרוצים הבאים שלי. התקשרו אלי עכשיו ולא תתחרטו 🙂

דוגמא לעבודות אינסטלציה ושרברבות

  • שירות מהיר מהיום להיום לפי דחיפות
  • איתור נזילות
  • פתיחת סתימות
  • התקנת מערכות חדשות
  • תחזוקה לבית ולעסק
  • שיפוצים כלליים בחדרי שירותים וכו'…

שרברב בראש העין

עבודת שרברבות היא עבודה הכרחית לכל דירה ובית בראש העין. בראש הישנה יש הרבה בתים שצריכים ריענון של הצנרת וגם בראש העין החדשה – "פסגות אפק" יש צורך לפעמים בתיקונים ושיפוצים שונים באינסטלציה. עדיף להזמין שרברב מראש העין שיבצע את העבודה כדי שתוכלו לדעת שיש לכם אחריות ויש לכם למי להתקשר במקרים דחופים וחשובים הקשורים לאינסטלציה, לתיקון תקלות ולהתקנות חדשות.